illustration-image-of-the-header

Domov Karneval v Bratislave s Populair

Karneval v Bratislave s Populair

30. 01. 2024 Osveta

Brazílska samba, slávne benátske masky, či pravé slovenské Fašiangy. Precestujte s nami svet za jediný deň a spoznajte karnevalové tradície z rôznych kútov sveta. Nechajte sa zaviať k stánku Populair, kde na vás budú čakať zábavné a náučné aktivity s témou čistého ovzdušia. Zbaľte si len dobrú náladu, zhlboka sa nadýchnite, bude to dobrodružná výprava! Okrem našich kolegov vás zabaví Miro Jaroš, Fíha Tralala, Junior či Polemic.

Ženy v maskách sa fotia na spoločnej fotke
Zdroj: Unsplash.com

Karnevalová šou, aká sa len tak nevidí. Farebné masky, exotické rytmy samby, latino tanečnice a hviezdne mená. To všetko zažijete v nedeľu 4. februára 2024 v bratislavskom nákupnom centre Avion Shopping Park, kde Kaufland Detský festival odštartuje Karnevalovú cestu okolo sveta. Projekt Populair samozrejme nesmie chýbať a bude mať pre deti aj dospelých pripravené rôzne zábavné aktivity. S kolesom šťastia si budú môcť otestovať svoje vedomosti o ovzduší, deti so šikovnými rúčkami si môžu vytvoriť čarovnú vrtuľku, ktorá rozfúka všetok špinavý vzduch a na záver si vyfarbia a vytlačia svoj vlastný odznak s posolstvom čistého ovzdušia.

Čo by to bol predsa za karneval bez čistého ovzdušia? Vždy platí, že ak máme dýchať, tak nech je to čerstvý vzduch, nie? Keď už putujete okolo sveta v jednom nákupnom centre, je dôležité uvedomiť si, že čisté ovzdušie vplýva aj na našu náladu a energiu! 

Predstavte si, že by ste tancovali sambu do rytmu výfukov, alebo sledovali Benátsky karneval s maskami zakrytými hustým smogom. Strašné, že? Pri Populair stánku vám ukážeme, že starostlivosť o ovzdušie môže byť veľmi zábavná aktivita. Čistý vzduch, to je ten správny kľúč k tomu, aby sme sa na tejto karnevalovej ceste okolo sveta cítili naozaj živo a zdravo.

Tešíme sa na vás! :)

Zdieľaj: